baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Kierowcy KLA nie tylko za „kółkiem”, ale i na dwóch kołach

Startując z Kalisza, trasą na Ceków, Malanów, a dalej na Turek oraz Kościelec, można dotrzeć do Koła – miasta, w którym jedną z atrakcji są malowniczo położone ruiny Zamku wzniesionego za czasów króla Kazimierza Wielkiego. Dla wielu fakt takiej wycieczki nie jest niczym zadziwiającym, gdyż przebycie tej trasy samochodem zajmuje niewiele ponad godzinę. Niezwykłe zaś staje się to, kiedy taką podróż odbędzie się na rowerze.

Pokonanie tego dystansu na ukochanym jednośladzie na pewno nie jest niczym prostym i do takiej wyprawy należy się odpowiednio przygotować. Przekonali się o tym panowie z KLA Bike Team – Andrzej Kołodziejczyk i Hubert Bartosik, którzy postanowili pokonać te kilometry w pewien niedzielny poranek. Kolejnym niemałym wyzwaniem był powrót tego samego dnia. 148,05 km – dokładnie taki dystans pokonali. Ale czego się nie zrobi, kiedy kocha się jazdę na rowerze! Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że to nie ostatnie podboje kierowców.

Źródło: KLA

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze