baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Kierowcy KLA przejechali ponad 700km na rowerach!

Na co dzień pokonują wiele kilometrów, by mieszkańcy Kalisza punktualnie docierali do różnych punktów miasta. Tym razem panowie z KLA Bike Team wybrali się w podróż rowerową. Pokonali dystans 726 kilometrów.

 726 kilometrów to dystans, który dzieli dwa skrajne punkty naszego kraju – Gwiazdę Północy oraz Rysy.

Panowie z KLA Bike Team nie próżnują i każdą wolną chwilę wykorzystują na aktywnym spędzaniu czasu w myśl hasła „Rower najlepszym przyjacielem człowieka”. Pokonanie tak długiego dystansu w ciągu 14 oraz 20 dni to nie lada wyczyn!

Celem zadania „Rowerowo Projekt Polska Północ – Południe” jest pokonanie na rowerze dystansu 726 kilometrów  – czas liczony jest od momentu uiszczenia opłaty startowej

• Dystans można pokonać podczas dowolnej ilości treningów oraz w dowolnej lokalizacji. 

• Ukończenie wyzwania gwarantuje zdobycie wielkiego, ręcznie malowanego medalu ZDOBYWCY, który ozdobi  kolekcję trofeów i będzie przypominał o sukcesie! Oprócz medalu w pakietach rozszerzonych dostępne są także inne gadżety – koszulka FINISHERA i komin wielofunkcyjny. Za ukończenie wyzwania uczestnicy otrzymują również Imienny Certyfikat.

Źródło: KLA Kalisz
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze