Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kino (na) sztuki powraca!

8 maja 2023 (poniedziałek) o godz. 20.00 Galeria im. Jana Tarasina zaprasza na pierwszy w tym roku seans Kina (na) Sztuki – Bunch of Kunst reż. Christine Franz. Pokaz odbędzie się w języku angielskim (bez polskich napisów i lektora) w Zielonej Strefie Galerii Sztuki im. Jana Tarasina.

Brytyjski duet punkowy Sleaford Mods został nazwany „głosem Wielkiej Brytanii po Brexicie” przez swoich fanów, „najbardziej wściekłym zespołem Wielkiej Brytanii” przez Guardiana i „Największym rock’n’rollowym zespołem na świecie” przez Iggy’ego Popa. Jason Williamson, były pracownik fabryki kurczaków i ojciec dwójki dzieci, jego kolega z zespołu, beatmaker Andrew Fearn oraz ich menedżer Steve Underwood, właściciel awangardowej marki sypialnianej i były kierowca autobusu, zjednali sobie fanów swoimi brutalnie szczerymi tekstami. Ekipa „Bunch of Kunst” towarzyszy im w ich dwuletniej podróży z Sherwood do sukcesu na listach przebojów. Oficjalny pełnometrażowy film dokumentalny Christine Franz opowiada historię trzech facetów podejmujących biznes muzyczny na własnych warunkach.

Pokaz odbywa się w ramach wydarzeń towarzyszących A-Kumulacjom 2023, Kaliskiemu Biennale Sztuki i jest propozycją duetu kuratorskiego Dagny i Daniela Szwed.

Źródło: Galeria Tarasina Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze