baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

KKS Kalisz – Siarka Tarnobrzeg. Bilety już w sprzedaży

5 spotkań pozostało do zakończenia rundy zasadniczej eWinner 2. ligi, w tym dwa domowe starcia! W kolejnej rywalizacji na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej w Kaliszu, podopieczni Bartosza Tarachulskiego będą chcieli pokonać walczącą o utrzymanie ekipę Siarki Tarnobrzeg. Mecz 31. kolejki już w sobotę 13 maja o godzinie 17:00. Wystartowała sprzedaż online biletów na tę potyczkę!

Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl. Przypominamy, że wejściówek nie trzeba drukować – wystarczy wyświetlić kod QR na urządzeniu mobilnym.

Stacjonarnie bilety będzie można kupić w naszym sklepie (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) od środy 10 maja do piątku 12 maja w godzinach 13-17. W dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie w kasach stadionowych (od 15).

Cennik biletów na spotkania eWinner 2. ligi:
– normalny 20 zł (w dniu meczu 25 zł),
– ulgowy 10 zł (w dniu meczu 15 zł),
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 65 roku życia, a także kobietom.

Każdy nabywca biletu VIP będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering.

Źródło: KKS Kalisz

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze