baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

KKS kończy wakacje

Zawodnicy KKS-u 1925 Kalisz rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu II ligi. Poznali także terminarz meczów II ligi. Na otwarcie przyjdzie im zagrać w Szczecinie z debiutującym w rozgrywkach Świtem Skolwin. Start ligi już w weekend 20-21 lipca.

W treningu wzięli udział m.in. Nikodem Siewiera z rezerw oraz wracający po kontuzji Bartosz Gęsior. W zajęciach nie wzięli udziału Marcin Furtak i Michał Bednarski (choroby), Patryk Waliś (po zakończeniu wypożyczenia trenuje z Odrą Opole). Oskar Kalenik, Hubert Sobol i Wiktor Staszak nie trenowali z powodu spraw prywatnych. Z kontuzjami zmagają się Néstor Gordillo i Marcel Owczarek.

Kadra na pierwszym treningu:

Bramkarz: Maciej Krakowiak.

Obrońcy: Mateusz Gawlik, Jakub Staszak, Bartosz Gęsior, Maciej Białczyk, Bartosz Kieliba, Wiktor Smoliński, Adam Dębiński.

Pomocnicy: Adrian Cierpka, Bartłomiej Putno, Wojciech Karasiewicz, Wojciech Maroszek, Kamil Koczy, Nikodem Siewiera.

Napastnicy: Filip Szewczyk, Mateusz Żebrowski.

Warto także odnotować zmianę właścicielską w klubie. Jak ogłosił klub 100% udziałowcem klubu został dotychczasowy współwłaściciel a od kilku miesięcy także prezes klubu Marcin Antczak. Grzegorz Sajdak nie jest jest udziałowcem kaliskiego klubu.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Mario

To chyba najgorszy biznes jaki zrobił M.Antczak kupił klub bez przeszłości i bez przyszłości na futbolowej mapie Polski poza jedno razowym incydentem w PP Klub który nie ma kibiców nie ma działaczy nie ma struktur a najważniejsze nie ma tradycji i historii to nie może być dobra inwestycja która rokuje na zwrot zainwestowanego grosza

Najnowsze