baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

KKS planuje obchody 100-lecia klubu – dziś pierwsze spotkanie w tej sprawie!

Kaliski Klub Sportowy, reaktywowany w 2005 roku przez grupę lokalnych działaczy, kontynuuje tradycje klubu założonego w 1925 roku. 2025 rok stanie się dla Dumy Kalisza rokiem jubileuszowym, podczas którego będziemy świętować 100-lecie KKS-u. Już teraz władze klubu zapraszają do stworzenia specjalnego komitetu, odpowiedzialnego za organizację wydarzeń związanych z tymi obchodami.

Pierwsze spotkanie organizacyjne w sprawie obchodów odbędzie się już dzisiaj o godzinie 18:00 w salce konferencyjnej Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu (trybuna zachodnia). Władze klubu zachęcają do wzięcia udziału w spotkaniu inauguracyjnym wszystkich zainteresowanych – kibiców, działaczy, przedsiębiorców, dziennikarzy oraz byłych zawodników, chcących wspomóc organizację 100-lecia, zarówno pod kątem finansowym jak i technicznym. 

„Już teraz w głowie pracowników oraz Zarządu zrodziło się kilka pomysłów związanych z obchodami tego jubileuszu. Podczas najbliższego spotkania przedstawimy propozycje oraz omówimy niezbędne etapy do realizacji tych założeń. Każdego zainteresowanego serdecznie zapraszam do współpracy” – powiedział Robert Trzęsała, Prezes Zarządu Kaliskiego Klubu Sportowego.

Źródło: KKS Kalisz

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze