KKS przegrywa sparing w Łodzi

Był to już drugi przedsezonowy sparing, drużyna KKS-u Kalisz przegrała na wyjeździe z ŁKS-em Łódź. Wynik wynosił 1:3 dla przeciwników.
Jedyną bramkę dla “Trójkolorowych”, po rzucie karnym podyktowanym w 47. minucie, zdobył Mateusz Majewski.

ŁKS okazał się bardzo wymagającym rywalem. W poprzednim sezonie łodzianie byli bliscy powrotu do ekstraklasy, jednakże  przegrali finał baraży z Górnikiem Łęczna. W nowym sezonie łódzka drużyna także będzie dążyć do awansu, na co wskazuje między innymi skład ŁKS na mecz z KKS. W sobotę w następnym meczu kontrolnym KKS zmierzy się w Kaliszu z Górnikiem Polkowice.

ŁKS Łódź – KKS Kalisz
Bramki: Pirulo (17minuta), Michał Trąbka (43 minuta), Piotr Janczukowicz (84 minuta) – Mateusz Majewski (47minuta – rzut karny)

Źródło: KKS Kalisz