KKS przegrywa z Hutnikiem Kraków

Drużyna KKS Kalisz stanęła dziś przed kolejnym wyzwaniem w eWinner 2. lidze. Zawodnicy Bogdana Zająca zmierzyli się z 15. drużyną w tabeli, Hutnikiem Kraków. Pojedynek obu ekip rozpoczął się o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków przy ul. Ptaszyckiego 4 w Krakowie. Niestety mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla gospodarzy.

W 16. minucie rzut rożny, uderzenie z główki i po rykoszecie piłka wpada do bramki. Adrian Jurkowski zdobywa pierwszego gola dla Hutnika Kraków. Pierwsza połowa nie przyniosła sukcesów kaliskiej drużynie.

W drugiej połowie prostopadłe podanie i uderzenie Dominika Zawadzkiego z 16. metra w 69. minucie – ponownie bramka dla gospodarzy.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 dla krakowskiej drużyny.