Baner 3D
BanerMagdaSpychalskaLatarnik
baner_GM

KKS remisowo przy Wale Matejki

Mimo otwarcia wyniku w 84. minucie, drugiej drużynie KKS-u Kalisz nie udało się utrzymać prowadzenia do końca. “Trójkolorowi”, na Stadionie Miejskim przy ul. Wał Matejki 2, zremisowali dziś 1:1 z Odolanovią Odolanów, w spotkaniu 26. kolejki wielkopolskiej PROEKO IV ligi.

Wśród kakaesiaków gola zdobył zawodnik Akademii Piłkarskiej KKS Kalisz Maurycy Przybył, natomiast tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego, w ekipie przyjezdnych na listę strzelców wpisał się Paweł Zadka. Od 75. minuty, po drugiej żółtej kartce Wiktora Burego, Duma Kalisza grała w osłabieniu.

KKS Kalisz II – Odolanovia Odolanów 1:1 (0:0)
1:0 Maurycy Przybył 84. min, 1:1 Paweł Zadka 90+4. min.

KKS Kalisz II: Maciej Krakowiak – Jakub Pawlik, Mateusz Żytko, Antoni Bednarek, Kamil Koczy, Adam Zadka (46. min Wiktor Bury), Jakub Chojnowski, Wiktor Smoliński (81. min Kacper Dudek), Daniel Kamiński (75. min Maurycy Przybył), Kamil Matysiak, Jakub Kieliba (46. min Kacper Paluszczak).

Odolanovia Odolanów: Mateusz Kierzek – Krystian Mokrzycki, Daniel Bąk, Jakub Bąk, Karol Krystek, Paweł Zadka, Mikołaj Marciniak, Mariusz Poślednik, Nikodem Modrzyński, Piotr Skrzypczak, Patryk Perz.

Żółte kartki (KKS): Jakub Pawlik, Kamil Koczy, Jakub Chojnowski, Wiktor Bury (2).

Źródło: KKS Kalisz