Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

KKS wznowił przygotowania!

W miniony poniedziałek piłkarze KKS-u 1925 Kalisz rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej II ligi, a w środowe przedpołudnie klub zorganizował trening dla mediów na obiekcie Majkowskiego Centrum Rekreacyjno-Sportowego.

W zajęciach udziału nie wzięli Néstor Gordillo, który przebywa na dłuższym urlopie oraz Bartosz Gęsior przechodzący rehabilitację po operacji kolana. Dodatkowo trener Paweł Ozga zaprosił na treningi z pierwszą drużyną zawodników, którzy do tej pory występowali w drużynie rezerw kaliskiego zespołu (Wojciech Karasiewicz, Franciszek Leśniewski, Bartosz Moś i Marcel Owczarek).

Do treningów po kontuzji wrócił Kamil Koczy, który niedawno przedłużył kontrakt do końca czerwca 2025 roku. W krótkiej rozmowie, powiedział, że możliwość awansu do Fortuna I ligi była główną motywacją do pozostania w klubie. Stwierdził również, że śladu po kontuzji już nie ma i od początku przygotowań trenuje z drużyną.

Szkoleniowiec „Dumy Kalisza” Paweł Ozga przedstawił plan na siedmiotygodniowe przygotowania. Podczas nich zawodnicy oraz sztab skupią się na przygotowaniu kondycyjnym oraz zmianie organizacji gry w defensywie (przejście na system z pięcioma defensorami) jako jeden z wariantów do gry w trakcie sezonu. Pierwszy sparing KKS rozegra 24 stycznia z trzecioligowym Zawiszą Bydgoszcz. Mecz ten odbędzie się na boisku przy ul. Tuwima 2. W planach jest również przeprowadzenie wzmocnień do zespołu, klub poszukuje bocznego obrońcy, docelowo ma być to młodzieżowiec.

Kadra KKS-u 1925 na zimowe przygotowania:

Bramkarze: Marcin Furtak, Maciej Krakowiak, Michał Stefaniak.

Obrońcy: Maciej Białczyk, Adam Dębiński, Mateusz Gawlik, Jakub Głaz, Bartosz Kieliba, Wiktor Smoliński, Franciszek Leśniewski, Bartosz Moś, Marcel Owczarek.

Pomocnicy: Kentarō Arai, Adrian Cierpka, Néstor Gordillo, Dawid Głowacki, Kacper Janiak, Oskar Kalenik, Kamil Koczy, Wojciech Maroszek, Bartłomiej Putno, Wiktor Staszak, Mateusz Wysokiński, Mateusz Żebrowski, Wojciech Karasiewicz.

Napastnicy: Hubert Sobol, Filip Szewczyk.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze