Kłosiński z przyłożeniem – Polska gromi Słowację!

W Bratysławie odbyło się starcie w rugby trzynastoosobowym, w którym reprezentacja Polski pokonała gospodarzy aż 72:0. Swój wkład w wynik miał trener oraz zawodnik Husarii Kalisz Mateusz Kłosiński.

Do przerwy nasza reprezentacja wygrywała 40:0, a jej przewaga na boisku Rugby Klub Bratislava po przerwie nie zmalała. W drugiej połowie przyłożenie zdobył Mateusz Kłosiński, występujący na co dzień w kaliskim zespole, a mecz zakończył się zwycięstwem z wynikiem 72:0. Przyłożenia zdobyli kolejno: 1. Tomasz Zerbe 2. Michał Krzypkowski 3. Mateusz Kowalewski 4. Jonathan Tutak 5. Jonathan Tutak 6. Mariusz Ilczuk 7. Mateusz Kowalewski 8. Kyle Kesik 9. Eryk Wiśniewski 10. Jonathan Tutak 11. Michał Krzypkowski 12. Kyle Kesik 13. Mateusz Kłosiński 14.Eryk Wiśniewski 15. Mariusz Ilczuk 16.Kamil Wilkowski 17. Michał Krzypkowski 18. Łukasz Łucka.

Skład biało-czerwonych: Mateusz Kowalewski, Mariusz Ilczuk, Piotr Kowalczyk, Jakub Mitek, Łukasz Koch, Łukasz Łucka, Kyle Kesik (c), Maciej Żarnowski, Tomasz Zerbe, Simon Adamski, Jonathan Tutak, Michał Krzypkowski, Eryk Wiśniewski (vc), Stef Archer, Karol Myszkowski, Mateusz Kłosiński, Jacek Gałęza, Adam Jasiński, Kamil Wilkowski.

Źródło: Polska Rugby XIII