Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Klub Manhattan kończy działalność po trzech dekadach istnienia

Kultowy klub w Czekanowie, Manhattan, ogłosił zakończenie swojej działalności po prawie trzech dekadach istnienia. Decyzja ta poruszyła licznych bywalców, którzy swój smutek i współczucie wyrazili w licznych komentarzach pod postem informacyjnym.

Przez ponad 28 lat Manhattan był jednym z głównych punktów nocnego życia w regionie. Zmieniające się trendy, nowe preferencje społeczne oraz wpływ pandemii COVID-19 zmusiły jednak załogę klubu do podjęcia trudnej decyzji o zakończeniu działalności.

W oficjalnym oświadczeniu klubu, przekazano, że głównym powodem decyzji są znaczne zmiany w kulturze klubowej: – Czasy się zmieniły, młodzież się zmieniła, klubową rozrywkę zastąpiła niestety rozrywka wirtualna… W złotych czasach w Ostrowie Wielkopolskim i jego okolicach potrafiło imprezować w sobotę nawet ponad 10 tys. ludzi, każdy z klubów pękał w szwach! Dziś śmiało można powiedzieć, że z tej liczby pozostała 1/5, a może nawet i mniej.

Wspomniano również, że era klubów mierzy się z trudnościami utrzymania się na rynku, zwłaszcza dla tak dużych lokali, które były symbolem przeszłych lat świetności. Frekwencja spadła, a utrzymanie potężnej przestrzeni klubowej stało się nieopłacalne.

Klub Manhattan podziękował swoim klientom za lata wsparcia i wspólnych chwil, zachęcając do udziału w imprezie stanowiącej symboliczne pożegnanie z tym miejscem: – Dziękujemy Wam Kochani Klubowicze z całego serca za wszystko! To były piękne lata i piękny czas! Ostatnia impreza odbędzie się 27 stycznia – liczymy, że tego dnia wszyscy będziecie z nami.

fot.: klub Manhattan

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze