baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Kolejna edycja bezpłatnych badań USG aorty brzusznej

Trwają zapisy na kolejną edycję bezpłatnych badań USG aorty brzusznej. Badania w ramach Wielkopolskiego Programu Zdrowotnego Zdrowa Aorta odbędą się w POZ „Nowy Świat” w sobotę 10 czerwca, jednak warto zarejestrować się na nie już teraz. Profilaktyczna akcja cieszy się bowiem ogromnym zainteresowaniem pacjentów.

Zapisy na badanie prowadzone są telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zainteresowani mogą dzwonić pod numer 503 075 095 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-15:00. Jeśli rejestrujemy się mailowo, należy na adres zdrowaaorta@arterieart.com wysłać swoje dane: imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz wybrane miasto, w którym chcemy zrealizować badanie.

Wielkopolski Program Zdrowotny Zdrowa Aorta skierowany jest do mężczyzn w wieku 50-69 lat.

Dotychczas przebadanych zostało już ponad 8 tysięcy mieszkańców Wielkopolski. Badanie ujawniło nieprawidłowości u blisko 200 Pacjentów, którzy zostali skierowanie na specjalistyczne leczenie.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

źródło: szpital Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze