baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Kolejna rozprawa doktorska obroniona w Akademii Kaliskiej

Za nami kolejna obrona rozprawy doktorskiej w Akademii Kaliskiej. Wczoraj przed komisją stanął mgr Artur Ryszard Jakubczak, który swoją dysertację poświęcił roli i zasadom funkcjonowania Wojsk Obrony Terytorialnej w Rzeczypospolitej Polskiej.

Mgr Artur Ryszard Jakubczak ma 33 lata i jest absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, gdzie w języku angielskim studiował zarządzanie. Na co dzień pracuje w firmie motoryzacyjnej, a o wyborze tematu pracy zdecydowała pasja. „Chciałbym każdemu życzyć takiego doktoranta, jakiego miałem. Uporządkowany, systematyczny, pracowity, z niezwykłą pasją i umiejący walczyć o swoje” – powiedział promotor pracy dr hab. prof. AK Ireneusz Dziubek.

Recenzenci: dr hab. inż. Ryszard Chrobak, prof. Akademii Sztuki Wojennej, prof. dr hab. inż. Marian Kopczewski z Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu i dr hab. inż. Henryk Wyrębek, prof. Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, byli zgodni, że podjęta przez doktoranta tematyka jest szczególnie ważna w kontekście aktualnych zagrożeń i wychodzi naprzeciw potrzebom usystematyzowania i uporządkowania aktualnego stanu wiedzy na temat WOT.

Komisja pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Jarosława Wołejszy, w tajnym głosowaniu jednogłośnie podjęła decyzję o przyznaniu mgr. Arturowi Ryszardowi Jakubczakowi stopnia naukowego doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauk o bezpieczeństwie.

Źródło: AK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze