reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Kolejna rozprawa obroniona w Akademii Kaliskiej

W Akademii Kaliskiej, Joanna Szczepanik obroniła publicznie rozprawę doktorską w dyscyplinie nauk o zdrowiu. Tematem rozprawy był „Stan zapalny w chorobie Hashimoto, na tle diety i poziomu aktywności fizycznej”. Promotorem była prof. Akademii Kaliskiej dr hab. Katarzyna Domaszewska.

Komisja, pod przewodnictwem prof. Akademii Kaliskiej dr hab. n. med. Przemysława Bilińskiego nie miała wątpliwości i w tajnym głosowaniu zdecydowała o przyjęciu publicznej rozprawy doktorskiej, tym bardziej, że recenzenci : dr hab. n. med. i n. o zdr. Elżbieta Cipora z Instytutu Medycznego Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku, dr hab. n. med. i n. o zdr. Karolina Skonieczna-Żydecka z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, a także prof. dr hab. n. med. Marek Dedecjus z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie, Państwowego Instytutu Badawczego nie mieli żadnych wątpliwości, a dodatkowo rekomendowali przedstawienie dysertacji do wyróżnienia.

Gratuluję Promotorowi i Doktorantce trafności wyboru tematu rozprawy doktorskiej, sposobu realizacji celu badań, a także przejrzystości przedłożonej do recenzji dysertacji. Praca posiada dużą wartość teoretyczną i praktyczną. Jednocześnie może stanowić podstawę do dalszego kontynuowania badań w tym zakresie. Powinna być skierowana do lekarzy i pracowników ochrony zdrowia, a wnioski z badań mogą ukierunkowywać profesjonalną opiekę nad osobami z chorobą Hashimoto – napisała prof. Elżbieta Cipora.

Źródło: Akademia Kaliska

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze