baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Kolejna współpraca Grupy Antczak z Panattoni

Ponad 60 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni magazynowych. Tyle dla Panattoni wybuduje Grupa Antczak z Kalisza. Jest to kolejna duża współpraca tych firm.

Nowe obiekty w ramach trzech projektów logistycznych powstaną w aglomeracji krakowskiej, wrocławskiej i łódzkiej. Bliski dostęp do ważnych węzłów drogowych, kolejowych i komunikacyjnych zapewni doskonałe zaplecze komunikacyjne. Magazyny, dzięki najnowszym technologiom, będą spełniać najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe. Wpłynie to na koszty ich użytkowania przez najemców oraz obniżenie śladu węglowego. Łączna wielkość projektowanych powierzchni magazynowych wyniesie ponad 60 tys. m. kw.

Współpraca także w Kaliszu

Współpraca tych dwóch firm ma także miejsce na rodzimym rynku. W Strefie Gospodarczej Dobrzec-Zachód stoją dwa obiekty klasy A, o łącznej powierzchni 35 tys. m. kw. Prace przy ich budowie rozpoczęły się w grudniu. 2020 roku.

Tak o tej inwestycji oraz współpracy na linii Grupa Antczak – Panattoni wypowiadał się wiceprezes firmy, Marcin Antczak:

„Dynamiczny rozwój sektora logistyczno-przemysłowego wymaga dużego doświadczenia oraz ścisłej współpracy i zaufania na linii deweloper – generalny wykonawca. Obiekty, jakie budujemy dla polskich i międzynarodowych partnerów, są coraz bardziej zaawansowane technicznie i spełniają rygorystyczne normy środowiskowe. Doskonałym tego przykładem są kolejne realizowane przez FB Antczak etapy kompleksu Panattoni Park Kalisz. Cieszymy się, że tak złożona inwestycja typu greenfield powstaje – z naszym udziałem – w rodzinnym dla naszej firmy regionie, przyciągając do Kalisza kolejnych inwestorów”.

– Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak

Obiekt Panattoni w Kaliszu

Kompleks ten znajduje się w południowo-zachodniej części Kalisza, z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 25 umożliwiającej dojazd do aglomeracji wrocławskiej oraz na Pomorze Zachodnie. Niecałe 7 km dzieli inwestycję od drogi nr 12, która łączy granicę niemiecką i ukraińską.

Źródło: Facebook Firma Budowlana Antczak, antczak.pl

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze