Stadion Miejski

Kolejne domowe spotkanie Dumy Kalisza z rezerwami Lecha

Kolejny domowy mecz Dumy Kalisza odbędzie się w niedzielę 18 września o godzinie 12:30. Rywalem podopiecznych Bartosza Tarachulskiego będą rezerwy Lecha Poznań. Wkrótce wystartuje sprzedaż biletów online na tę rywalizację.

Bilety dostępne będą tradycyjnie na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl, a stacjonarnie będzie można je kupić w sklepie (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) w środę, czwartek, piątek (14-16 września) między 13 a 17. W dniu meczu wejściówki do kupienia w kasach stadionowych (od 10:30).

Cennik biletów:
– normalny 20 zł,
– ulgowy 10 zł,
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 60 roku życia, a także kobietom. Każdy nabywca biletu VIP będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering. Przypominamy, że podczas każdego drugoligowego pojedynku “niebiesko-biało-zielonych”, do dyspozycji kibiców jest Sklep KKS Kalisz, w którym można kupić akcesoria piłkarskie, klubowe gadżety a także oficjalne, meczowe stroje. Głodni kibice będą mogli zjeść potrawy z grilla oraz napić się zimnych i ciepłych napojów. Zapraszamy do strefy gastronomicznej, znajdującej się również pod trybuną wschodnią.

Źródło: KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze