reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Kolejne spotkanie z cyklu „Wieczór Kobiet – spotkanie z biznesem”

We wtorkowy wieczór 21 czerwca w pięknej scenerii patio hotelu Hampton by Hilton, odbyło się kolejne spotkanie organizowane przez Kaliską Radę Kobiet pod hasłem „Wieczór Kobiet – spotkanie z biznesem”. Tym razem bohaterkami wieczoru były kaliszanki, które
z powodzeniem prowadzą własne biznesy: Zofia Bydałek – Yasumi Polska, Jolanta Krzyżan – Hampton by Hilton Kalisz i Małgorzata Szymioł – Kwiaciarnia Małgorzata Szymioł.

Panie podzieliły się z gośćmi swoimi doświadczeniami, jak z sukcesem prowadzić biznes, zachować elastyczność, wykorzystać swoje 5 minut oraz pogodzić zaangażowanie w pracę z życiem rodzinnym. Było to trzecie z serii spotkań. 

Celem rady jest prezentowanie kaliszanek, które realizują się w różnych dziedzinach; dzielenie się doświadczeniami, promocją kobiet i ich dokonań. Kaliska Rada Kobiet, została powołana by – m.in. – poprzez swoje działania upowszechniać idee zaangażowania zawodowego i społecznego, podnosić świadomość społeczną, przedstawiać pozytywne przykłady działań kobiet oraz działań na rzecz kobiet. 

Przez ostatnie lata w naszym kraju coraz więcej kobiet realizuje się zawodowo pracując na pełen etat, nie oznacza to jednak, że kobiety mają łatwą drogę w budowaniu swojej kariery, mamy w tym obszarze jeszcze wiele do zrobienia. Powinniśmy nadal wzmacniać przedsiębiorczość kobiet, pracować nad zwiększeniem ich udziału w zarządach i radach nadzorczych firm, życiu społecznym, a także budować stabilną i odpowiedzialną politykę prorodzinną, która nie wyklucza kobiet z rynku pracy z powodu macierzyństwa.

źródło: Kaliska Rada Kobiet

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze