Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kolejny etap prac na Częstochowskiej

11 i 12 maja zostały zaplanowane roboty drogowe w zakresie układania bitumicznej warstwy ścieralnej na jezdni ul. Częstochowskiej na odcinku od Ronda Ptolemeusza do ul. Budowlanych.

Prace będą realizowane w dwóch etapach. Pierwszy będzie obejmował układanie bitumicznej warstwy ścieralnej na połowie szerokości jezdni, a odcinkiem od Ronda Ptolemeusza do ul. Wygon z pozostawieniem wjazdu na ul. Wygon. Drugi etap obejmował będzie układanie bitumicznej warstwy ścieralnej na drugiej połowie szerokości jezdni na odcinku od Ronda Ptolemeusza do ul. Budowlanych z utrzymaniem wjazdu do Szpitala Kalmedica, oś Amelia oraz Hotelu Seven.

Ze względu na ostatnią warstwę nawierzchni, w dwóch etapach od godziny 7:30 do godziny 20:00 nastąpi całkowite wyłączenie z ruchu kołowego części jezdni po stronie układanej warstwy bitumicznej, w tym również wyjazdu i wjazdu z przylegających do ulicy nieruchomości oraz dróg poprzecznych względem ul. Częstochowskiej.

Przy realizacji prac wprowadzony zostanie zakaz wjazdu pojazdów z Ronda Ptolemeusza w ul. Częstochowską (w kierunku ul. Kordeckiego) oraz zamknięcie połączenia ul. B. Chrobrego z ul. Częstochowską. Utrzymany zostanie również jednokierunkowy ruch pojazdów. W drugim etapie nastąpi także zamknięcie połączenia ul. Kordeckiego z ul. Częstochowską.

Źródło: ZDM

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze