Kolejny krok Fundacji OdMrozić Serca w pomocy dla rodziny z Liskowa

Fundacja Roberta Mroza postawiła kolejny krok na drodze do pomocy rodzinie z Liskowa, o której wspominaliśmy jakiś czas temu. Punkt na liście wsparcia dotyczący ocieplenia poddasza można uznać za zrealizowany.

Fundacja OdMrozić Serca koordynuje pomoc dla rodziny z Liskowa, która odzyskuje dwójkę dzieci z domu dziecka. Jednak do odzyskania pełnej stabilizacji potrzebna jest praca przy poprawie warunków bytowych rodziny. Jak tłumaczy nam Robert Mróz – założyciel fundacji: “Napłynęło wiele darowizn, odebrałem, dosłownie dziesiątki telefonów od ludzi chcących pomagać. Chciałbym tą drogą podziękować za Wasze dobre serca i zaangażowanie. Wasza reakcja to dla mnie silna zachęta do prowadzenia dalszej intensywnej pracy.”

Wszystko to pokazuje, że jeden człowiek może wiele zdziałać, ale ostatecznie to szeroka inicjatywa pomocy wprowadza realne i namacalne zmiany. Projekt poprawienia warunków bytowych dla dzieci poprzez adaptację poddasza poparli bracia Adam i Łukasz Milcz – znani z popularnego programu “Usterka”, którzy kolejny raz przyjechali w poniedziałkowy ranek do “domu nad jeziorkiem” w gminie Lisków. 

Najważniejszymi gośćmi dnia byli przedstawiciele firm Matuszyk & Radajak oraz Asteco, których właściciele zdecydowali się pomóc, ocieplając nieodpłatnie poddasze pianką izolacyjną Purteco PSO7. Operacja ocieplania trwała kilka godzin, w trakcie których wytworzona na specjalnym samochodzie pianka została natryskowo umieszczona na strychu. Wartość wykonanej pracy i materiałów to około 10 tys. zł. 


Źródło: Fundacja OdMrozić Serca

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter