Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Kolejny przetarg na dzierżawę Domku Parkowego

Prezydent Miasta Kalisza ogłasza drugi przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę gruntu Miasta Kalisza, położonego przy ulicy Niecałej 7. Powierzchnia 300 m2, będąca częścią Parku Miejskiego obejmuje zabudowany obiekt 1 kondygnacyjny z poddaszem nieużytkowym, o pow. zabudowy 75,10 m2 i pow. użytkowej 47,36 m2 – Domek Parkowego. Obiekt nadaje się do remontu i przebudowy na koszt dzierżawcy wraz z terenem niezbędnym do obsługi budynku i prowadzenia ogródka gastronomicznego.

Pisemne oferty dzierżawy należy składać do 30 czerwca, do godziny 11:00 w sekretariacie Wydziału Gospodarowania Mieniem Urzędu Miasta Kalisza, przy ulicy Główny Rynek 20. Zaklejoną kopertę należy opisać „Oferta na przetarg ul. Niecałej 7 w Kaliszu”. Część jawna przetargu na dzierżawę nieruchomości odbędzie się 4 lipca o godz. 10:00 w sali nr 36 (I piętro) Urzędu Miasta Kalisza, przy ulicy Główny Rynek 20 w Kaliszu. Treść ogłoszenia dostępna jest TUTAJ.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze