reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Kolorowa niedziela w Liskowie

Piknik zatytułowany „Bitwa na kolory” już za nami. W niedzielne popołudnie Wójt Gminy Lisków Maria Krawiec, Gminny Ośrodek Kultury w Liskowie oraz Towarzystwo Sportowe „Liskowiak” zorganizowali dla mieszkańców Liskowa wiele atrakcji.

Były zamki dmuchane KAROLCIA i Klaun Leopold, który już dawno zyskał sympatię dzieci z terenu Liskowa. Na specjalnym stoisku prezentowała się Pracownia Dawnych Zawodów. Podczas wyjątkowych warsztatów dzieci mogły podpatrzeć, jak kiedyś wyglądała praca drukarza. Na terenie imprezy znajdowały się także stoiska gastronomiczne, a na najmłodszych czekała wata cukrowa i napoje.

Największe emocje wzbudzała jednak tytułowa „Bitwa na kolory”, podczas której dzieci podrzucały specjalne woreczki z kolorowym proszkiem. W ten sposób zmieniały świat wokół siebie, a same często wyglądały jak postacie z bajek. Wkrótce kolejne spotkania.

Źródło: Gmina Lisków
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze