Komendant kaliskiej policji z certyfikatem Ambasadora OKM 1940

Komendant Miejski Policji w Kaliszu, insp. Dariusz Bieniek otrzymał Certyfikat Ambasadora OKM 1940 za wsparcie i propagowanie etosu Policji Państwowej. Certyfikat wręczył Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939” w Łodzi – Jarosław Olbrychowski.

Komendę Miejską Policji w Kaliszu odwiedził Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939” w Łodzi Jarosław Olbrychowski. Jest on organizatorem Ogólnopolskich Warsztatów OKM 1940 „Ostaszków – Kalinin – Miednoje”, w których treści odnosi się do historii Policji Państwowej II RP. Warsztaty zostały już zorganizowane w wielu szkołach na terenie kraju. OKM 1940 otrzymało patronat honorowy Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz wielu instytucji. Organizowane są z Biurem Historii i Tradycji Policji KGP oraz objęte patronatem medialnym Magazynu Komendanta Głównego Policji „Policja 997”. Warsztaty zostały zorganizowane również w jednej z kaliskich szkół.

Podczas spotkania Komendant Miejski Policji w Kaliszu insp. Dariusz Bieniek otrzymał z rąk Prezesa Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939” Certyfikat Ambasadora OKM 1940 za wsparcie i propagowanie etosu Policji Państwowej.

Źródło: KMP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze