Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Komendant kaliskiej straży obronił rozprawę doktorską na Akademii Kaliskiej

Druga publiczna obrona rozprawy doktorskiej w Akademii Kaliskiej stała się faktem. Tym razem przed komisją złożoną z naukowców zaprezentował się mgr inż. Sławomir Kotoński.

Bryg. mgr inż. Sławomir Kotoński napisał rozprawę doktorską na temat ,,Koncepcja ochrony przeciwpożarowej w zakresie przeciwdziałania zagrożeniom ludności na przykładzie obszaru chronionego przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu ”, która została poparta wieloletnimi badaniami i osobistym doświadczeniem doktoranta. Promotorem pracy, która uzyskała bardzo pozytywne recenzje, był prof. dr hab. inż. Jarosław Wołejszo. Posiedzenie Senatu Akademii Kaliskiej, na którym został nadany stopień naukowy doktora nauk społecznych w dyscyplinie nauk o bezpieczeństwie mgr. inż. Sławomirowi Kotońskiemu, odbyło się  16 grudnia 2021 r. Od tego dnia autor rozprawy może posługiwać się stopniem doktora.

Źródło: AK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze