baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Komunikacja i Promocja NGO z FOPZK

Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej zaprasza na pierwsze z serii trzech jesiennych szkoleń skierowanych do organizacji pozarządowych z południowej Wielkopolski.

Tematem pierwszego szkolenia będzie komunikacja i promocja NGO w mediach. Realizacja wzniosłej idei i misji organizacji to jedno, ale dotarcie do odbiorców działań organizacji, społeczności lokalnej, a także do potencjalnych darczyńców czy sponsorów – to równie ważny obszar aktywności.

Swoim doświadczeniem podzieli się Krzysztof Łużyński – wiceprezes Fundacji im. Bolesława Pobożnego oraz redaktor naczelny portalu Latarnik Kaliski. Prelegent ma na swoim koncie liczne współprace z organizacjami pozarządowymi z regionu, a jako dziennikarz – z lokalnymi i regionalnymi mediami. Jest także fotografem i grafikiem.

Szkolenie odbędzie się 14 września 2023 r. o godz. 17:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Kaliszu (ul. Babina 1). Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Zgłoszenia uczestników prosimy kierować mailowo na adres kontakt@ngo.kalisz.pl lub poprzez Facebooka FOP ZK w terminie do 12 września br. UWAGA, ilość miejsc jest ograniczona, Organizator zastrzega prawo zamknięcia listy uczestników po osiągnięciu limitu zgłoszeń.

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Rozwój Forum szansą dla Ziemi Kaliskiej!”, współfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021–2030.

Na uczestników, oprócz porcji wiedzy, będzie czekała także kawa, herbata i coś słodkiego. Szkolenie będzie okazją do bliższego poznania Forum i zapisania swojej organizacji na listę członków. 

Źródło: Forum Organizacji Pozarządowych Ziemi Kaliskiej.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
Tytus Działyński

Świetne wydarzenie

Najnowsze