Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Komunikat – rozstrzygnięcie konkursu ofert

Komunikat dotyczy rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym, wraz z
udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji w 2022 roku.

Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Nr 203/2022 r. Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 25 marca 2022 roku w sprawie powołania Komisji Konkursowej do opiniowania ofert złożonych w otwartym konkursie na realizację w 2022 r. zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym obradowała w dniach 30 i 31 marca 2022 r. Na konkurs wpłynęły 2 oferty. Oferta złożona przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci otrzymała negatywną ocenę formalną w związku z czym nie była oceniana merytorycznie. Propozycja przyznania dotacji przedstawiona przez Komisję Konkursową została przyjęta zarządzeniem nr 237/2022 Prezydenta Miasta Kalisza z dnia 4 kwietnia 2022 r. w sprawie wyboru ofert i ustalenia wysokości dotacji dla podmiotów nie zaliczanych do sektora finansów publicznych w celu realizacji w 2022 roku zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym.

Przyznano dotację dla: Stowarzyszenia Kibiców KKS Kalisz „Tylko KKS” – kwota dotacji 80.000 zł. na zadanie „Realizacja strategii profilaktycznych utrwalających zachowania prozdrowotne, promujących zdrowy tryb życia poprzez sport, skierowanych do różnych grup docelowych”.

Pełna treść komunikatu w załączniku.

źródło: UM, fot.: archiwum 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze