baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Koncert Czerwonych Gitar na Dzień Kobiet w Opatówku

Ponad 1500 osób świętowało z okazji Gminnego Dnia Kobiet w Opatówku. Muzyczną gwiazdą piątkowego wieczoru był zespół Czerwone Gitary.

10 marca w Hali Sportowej im. Polskich Olimpijczyków w Opatówku hucznie świętowano dzień kobiet. Z tej okazji zorganizowano koncert legendarnego zespołu Czerwonego Gitary, który na scenie występuje od 1965 roku! Na swoim koncie ma takie przeboje jak „Anna Maria”, „Takie ładne oczy” czy „Nie zadzieraj nosa”. W składzie Czerwonych Gitar do dziś gra perkusista Jerzy Skrzypczyk, który współtworzy zespół począwszy od jego pierwszego składu. Mimo upływu wielu lat, publiczność w różnym wieku świetnie bawiła się zarówno w rytm dawnych przebojów, jak i nowszych utworów zespołu.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

W trakcie koncertu odbyła się zbiórka dobroczynna na rzecz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Cieni Drugiej, prowadzonych przez Stowarzyszenie Dar Serca. Po koncercie muzycy chętnie podpisywali sprzedane płyty i pozowali do zdjęć.

fot.: Mateusz Walczak

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze