Koncert Daniela Spaleniaka w Akceleratorze

Koncert Daniela Spaleniaka to propozycja na rozpoczęcie weekendu od Akceleratora Kultury. Muzyk zagra w Akceleratorze już w następny piątek, 10 września o godz. 19:00.

Daniel Spaleniak to kaliszanin, muzyk, kompozytor, autor tekstów i producent. Jego muzyka to doskonały mix folku, białego bluesa z nutką alternatywnego brzmienia. Daniel zasłynął za oceanem, a jego utwory pojawiły się ścieżkach dźwiękowych do takich produkcji jak: Ozark” (Netflix), „Elementary (CBS), „Six” (History Chanel), „Good Behavior” (TNT), „The Path” (Hulu) czy „Shooter” (Paramount).

Do tej pory Daniel Spaleniak nagrał cztery albumy ,a jego trzecia płyta Life is somewhere else” była nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii „Blues/Country”.

Muzyk zagrał na tak kultowych festiwalach jak „Opener”, „OFF Festiwal”, „Halfway” czy „Soundrive”, nagrał też sesję dla legendarnej stacji radiowej KEXP z Seattle. A już w najbliższy piątek zagra w Akceleratorze Kultury. Na scenie towarzyszyć mu będzie Tomasz Merńca – skrzypek, kompozytor i producent muzyczny, twórca muzyki z pogranicza ambientu i muzyki eksperymentalnej. Występ dopełnią podkręcające klimat projekcje świet(l)ne.

Występ Daniela Spaleniaka to kolejny koncert organizowany przez OKP Wieża Ciśnień w ramach cyklu „Ciśnienie na muzykę”. Bilety w cenie 20 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) dostępne są w OKP Wieża Ciśnień i Akceleratorze Kultury. Możliwa rezerwacja telefoniczna: 62 766 43 40 i 62 751 90 99 lub droga mailową: galeria@wiezacisnien.kalisz.plkoordynator@akcleleratorkultury.pl.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter