Koncert dla Kariny Zachary w CKiS

Kaliskie Centrum Kultury i Sztuki zaplanowało na 25 czerwca charytatywny koncert dla Kariny Zachary – kaliskiej dziennikarki i wieloletniej rzeczniczki prasowej Urzędu Miejskiego.

Karina Zachara przeszła bardzo skomplikowaną operację i obecnie przyjmuje kolejne dawki chemii z wiarą w to, że leczenie przyniesie pozytywne efekty. Zespół Gangsters Rock Band i Studio Wokalno-Artystyczne Piano Song chcą wspomóc kaliszankę, która nadal przechodzi skomplikowaną i kosztowną terapię. Karina Zachara, zawsze uśmiechnięta,  życzliwa, znana kaliska dziennikarka, która walczy ze śmiertelną chorobą, potrzebuje naszego wsparcia  w walce z rakiem.” – czytamy na oficjalnej stronie wydarzenia. Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc Karinie. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 25 czerwca, o godzinie 18:30 w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, a wystąpią w nim: – Studio Wokalno-Artystyczne PIANO SONG, pod kierownictwem Anny Kowalkiewicz-Oligny oraz GANGSTERS ROCK BAND. Koncert odbywa się pod patronatem FUNDACJI BREAD OF LIFE – ZOSTAŃ ANIOŁEM – WALCZYMY O KARINĘ.

Źródło: CKiS
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze