Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Koncert „Jazzy Xmas”

Świętowania nigdy za wiele, dlatego nowy rok, bo już 3 stycznia o godz. 19:00, OKP Wieża Ciśnień powita koncertem Jazzy Xmas młodzieżowej grupy z Kalisza. W skład formacji wchodzą wybitnie utalentowani muzycy, którzy mimo swojego młodego wieku osiągnęli już wiele w świecie muzyki!

Leon Jakubek, 16 lat, kaliszanin, uczeń 4 klasy Szkoły Muzycznej II stopnia im. Krzysztofa Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wlkp., klasa fortepianu. Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 7 lat i od tego czasu zdobywał liczne nagrody w konkursach pianistycznych. W swojej pianistycznej karierze grał ze światowej klasy muzykami m.in. Rafałem Sarneckim, Piotrem Baronem, Maciejem Sikałą, Michałem Urbaniakiem, Wojciechem Pulcynem, Patrykiem Doboszem i wieloma innymi.

Marcel Tułacz, 15 lat, z Kalisza, zaczynał swoją muzyczną przygodę w szkole muzycznej MUSIC STORE. Naukę kontynuował w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu, gdzie uczył się gry na akordeonie. Brał udział w różnych warsztatach muzycznych, zdobywając nagrody, m.in. Grand Prix małej plaży i 3 miejsce w programie „The Voice Kids”. Obecnie jest uczniem Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia.

Maurycy Majewski, 17 lat, trębacz, uczeń 5 klasy Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia. Jest laureatem wielu konkursów o zasięgu ogólnopolskim jak i międzynarodowym. Towarzyszył na scenie m.in. zespołowi Dżem, Lady Pank, T-Love, Wojtek Mazolewski Quintet. Jego trąbka akompaniowała takim artystom jak m.in. Kayah, Michał Urbaniak, Kasia Wilk, Viki Gabor, Stanisław Słowiński.

GOŚCINNIE:

Regina Felix- 19 lat, studentka II roku wokalistyki jazzowej na Wydziale Jazzu w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Absolwentka klasy muzyczno-teatralnej w LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego w Warszawie. Brała udział w programie „Szansa na sukces”, w którym otrzymała I wyróżnienie. Uczestniczka warsztatów jazzowych „Cho-Jazz 2023” oraz „Muzyka naszych czasów 2023”.

Wojciech Lubczyński, perkusista, rozpoczął naukę gry w wieku 4 lat. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tomaszowie Mazowieckim. Związany głównie z jazzem, gospelem i popem.

Data: 03 stycznia
Godzina: 19:00
Miejsce: Akcelerator Kultury, ul. Nowy Świat 2a, Kalisz
Bilet: 10 zł/os.

Źródło: OKP Wieża Ciśnień

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze