Koncert Kathii w Opatówku

W piątek 26 sierpnia do Opatówka przyjedzie młoda, utalentowana wokalistka Kathia, która wystąpi w ramach kolejnego Koncertu przy Cukierence, zorganizowanego przez Fundację „Inicjatywa dla Opatówka” wraz z Gminną Biblioteką Publiczną im. Braci Gillerów. Koncert rozpocznie się o godz. 18:00, a wstęp jest wolny.

Kathia jest 20-letnią songwriterką i producentką z Poznania, która dysponuje wyjątkowym, oryginalnym głosem. Młoda artystka jest na samym początku swojej muzycznej drogi. Podczas koncertów gra na gitarze i pianinie. No i pięknie śpiewa! Mimo młodego wieku komponuje bardzo dobre utwory i pisze dobre teksty – zarówno po polsku, jak i po angielsku. Kathia jest przed pełnowymiarowym, wydawniczym debiutem, ale już ma na koncie występy m.in. na tegorocznym Dużej Scenie Festiwalu w Jarocinie. W 2020 roku  światło dzienne ujrzała jej EP „Town” z sześcioma utworami i… od razu została Płytą Tygodnia portalu Onet!  Koncert Kathii odbędzie się jako czwarte wydarzenie w cyklu „Koncert przy Cukierence”, który jest owocem współpracy Fundacji „Inicjatywa dla Opatówka” oraz Gminnej Biblioteki Publicznej im. Braci Gillerów w Opatówku, a także jako kolejne „Spotkanie ze sztuką” w Opatówku. Wydarzenie odbędzie się na dziedzińcu Biblioteki (ul. Kościelna 15), a w razie niepogody zostanie przeniesione do budynku Biblioteki. Udział w koncercie jest bezpłatny. źródło: Inicjatywa dla Opatówka

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze