Koncert Muzyki Końca Lata przy Cukierence w Opatówku

Już za tydzień, w sobotę 25 września o godz. 18:00 Fundacja "Inicjatywa dla Opatówka" we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną im. Braci Gillerów w Opatówku zapraszają na drugi po rewitalizacji Koncert przy Cukierence. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie zespół Muzyka Końca Lata!

Po sukcesie i licznej frekwencji podczas lipcowego koncertu muzyki operowej i operetkowej, tym razem organizatorzy przygotowali ciekawą ofertę dla miłośników gitarowych brzmień. Zespół Muzyka Końca Lata wykonuje muzykę określaną jako rock alternatywny, a w swojej twórczości odwołują się m.in. do lat 60. i muzyki big beatowej, a także dokonań amerykańskiej alternatywy lat 90. W trakcie swojej dotychczasowej, niemal 20-letniej działalności wydali pięć płyt długogrających, wśród nich zaprezentowany w czerwcu tego roku album pt. “Prywatny Ciechocinek”. Muzycy sami nazywają siebie “najbardziej romantycznym zespołem w powiecie mińskim, utrwalającym w piosenkach sercowe, ale nie tylko, rozterki mieszkańców miast dojeżdżających”. 

 

W trakcie koncertu będzie można usłyszeć piosenki z wszystkich pięciu płyt Muzyki Końca Lata, a po występie – zakupić płyty zespołu, oczywiście z autografami wykonawców. Jako ciekawostkę warto dodać, że będzie to już drugi koncert zespołu w Opatówku – po raz pierwszy Muzyka Końca Lata gościła z okazji pierwszej rocznicy Fundacji “Inicjatywa dla Opatówka” w 2016 r.

 

Organizatorzy przypominają, że w czasie koncertu uczestników obowiązują aktualne przepisy sanitarne. Warto dodać, że wydarzenie odbędzie się w ramach projektu „Akademia Wolontariatu Lokalnego” dzięki wsparciu Stowarzyszenia LGD-7 Kraina Nocy i Dni. W razie niekorzystnej pogody, koncert odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Opatówku (ul. Kościelna 2). Udział w koncercie jest bezpłatny!

Źródło: Fundacja Inicjatywa dla Opatówka

 

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter