Konferencja naukowa „Archeologia Calisiensis”

W dniach 9 i 10 czerwca odbywać się będzie organizowana między innymi przez WP-A konferencja naukowa „Archeologia Calisiensis – z dziejów Wielkopolski Południowo – Wschodniej”. W programie wydarzenia przewidziano m.in. promocję monografii „Atlas historyczny Miasta Kalisza” pod redakcją Urszuli Sowiny.

Konferencja „Archeologia Calisiensis — z dziejów Wielkopolski Południowo–Wschodniej” odbędzie się w siedzibie Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, przy ul. Nowy Świat 28-30 w Kaliszu. Organizatorzy zapraszają badaczki i badaczy, studentki i studentów zajmujących się odległymi dziejami tej części Wielkopolski. Podczas planowanego spotkania uczestnicy będą mogli przedstawić referaty, komunikaty i postery. Wystąpienia w poszczególnych sekcjach zostaną poprzedzone zamawianymi referatami, które zarysują węzłowe problemy pradziejów i średniowiecza regionu kaliskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia (załącznik).  

Formularz zgłoszeniowy
źródło:  WP-A UAM Kalisz 

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze