Koniec prac przy rondzie na Podmiejskiej

Spory poślizg, wiele słów krytyki mieszkańców i w końcu finisz – prace przy budowie ronda na ulicy Podmiejskiej zostały zakończone. Co prawda pozostały jeszcze do zrobienia drobne działania porządkowe czy naniesienie znaków poziomych, ale najważniejsze elementy są skończone.

Budowa ronda u zbiegu ulic Podmiejskiej i Wyszyńskiego wzbudzała sporo emocji. Według informacji przekazywanych przez Zarząd Dróg Miejskich – głównym powodem opóźnienia w budowie były zmienne warunki atmosferyczne, które nie pozwoliły ukończyć projektu w terminie. Warto przypomnieć, że jedną z ostatnich deklarowanych dat finalizacji przedsięwzięcia był 15 marca. Ostatecznie rondo zostaje oddane mieszkańcom ponad dwa tygodnie później, a standardowe kursy komunikacji miejskiej w tym rejonie powracają właśnie dzisiaj. Na ostateczną „kosmetykę” w postaci znaków na nawierzchni drogi czy ostatnie prace porządkowe jeszcze trochę poczekamy, ale dla kaliszan najważniejszym jest, że ta okolica powraca już drogowo do normy.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze