Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Konkurs „CZEGO NAUCZYŁ MNIE MÓJ TATA” w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury ogłosił pierwszą edycję konkursu plastycznego „CZEGO NAUCZYŁ MNIE MÓJ TATA”

Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie pracy przestrzennej, na dowolny temat, która ma pokazać umiejętności jakie uczestnik nabył od swojego Ojca. Celem konkursu jest przede wszystkim pogłębianie umiejętności warsztatowych w zakresie tworzenia sztuki użytkowej, rozwijanie twórczej inwencji, zachęcanie do działania oraz kształtowanie szacunku do członków rodziny.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i średnich, również artystycznych, wychowankowie placówek oświatowo – wychowawczych, kulturalnych, podopieczni świetlic socjoterapeutycznych i warsztatów zajęciowych oraz uczestnicy indywidualni.

Prace należy dostarczyć do MDK ul. Teatralna 3 do 6 maja 2024 r.. Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród zaplanowane jest na 22 maja w Galerii SZATNIA MDK. O wynikach konkursu laureaci zostaną powiadomieni pisemnie. Informacje zostaną także zamieszczone na stronie PLACÓWKI. Szczegóły konkursu w REGULAMINIE.

źródło: MDK

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze