reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Konkurs „Kaliskie Walentynki”

W piątek, 3 lutego, rozpoczniemy walentynkowy konkurs. Każdego dnia aż do święta zakochanych w przestrzeni miasta umieszczane będą tabliczki ze słowami, z których należy ułożyć hasło promujące Kalisz.

Jak wziąć udział w konkursie i zdobyć nagrody?

Każdego ranka na stronie Kalisz. Dopisz swoją historię. na Facebooku opublikowany zostanie post ze zdjęciem tabliczki ukrytej na terenie Kalisza wraz z podpowiedzią dotyczącą miejsca.

Na tabliczce wielkości małego zeszytu znajduje się z jednej strony zdjęcie stawu Kogutek, a z drugiej walentynkowa grafika z informacją o zasadach zabawy.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Zadanie konkursowe polega na odnalezieniu tabliczki konkursowej, wykonaniu selfie, na którym będzie widoczna, oraz wymyśleniu hasła promocyjnego z wykorzystaniem wskazanych na niej słów. Po wykonaniu zadania należy w tym samym dniu przesłać wiadomość prywatną do strony na Facebooku Kalisz. Dopisz swoją historię. zawierającą imię uczestnika, miejsce zamieszkania oraz selfie z tabliczką wraz z hasłem promocyjnym.

Tabliczki są ponumerowane. Jedna tabliczka może zostać wykorzystana do zdjęcia tylko raz. Po wykonaniu zadania konkursowego tabliczka przechodzi na własność uczestnika konkursu.

Nagrodami w konkursie są zestawy miejskich gadżetów.

Dodatkowo, wybrane przez komisję konkursową hasła zostaną wykorzystane na plakatach promocyjnych Miasta Kalisza, które pojawią się w przestrzeni miejskiej – w szczególności na przystankach autobusowych.

Zapraszamy do śledzenia podpowiedzi na stronie Kalisz. Dopisz swoją historię. na Facebooku.

Źródło: UM Kalisza, fot. Magdalena Bartnik

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze