baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Konkurs „Kosmiczne nici” dla młodych artystów

Galeria Sztuki im. Jana Tarasina ogłasza konkurs pt. „Kosmiczne Nici” dla uczniów Liceum Sztuk Plastycznych im. Tadeusza Kulisiewicza w Kaliszu na rysunek artystyczny, powstały w latach 2020-2023 o charakterze autorskim posiadający oryginalną narrację słowno-obrazową.

Co trzeba przygotować:

  • zestaw prac rysunkowych (lub jeden rysunek) o dowolnej tematyce, charakteryzujący się wysokim poziomem artystycznym. Zestaw prac powinien posiadać wspólną narrację w charakterze komiksu lub innej spójnej, autorskiej formy opowieści,
  • w dowolnej technice (warsztat klasyczny, cyfrowy i eksperymentalny), obejmującej formaty od A4 do B1 (szkicownik, papier brystol, wydruk komputerowy, etc.) w formie materialnego dzieła do którego może, ale nie musi, być dołączony plik w formacie jpg lub PDF. z zapisem pracy, umożliwiający jej odczyt na komputerze PC,

    Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie wraz z pracą konkursową podpisanego formularza zgłoszeniowego w terminie do 5 maja 2023 r. na adres Organizatora z dopiskiem „Konkurs Kosmiczne Nici”.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest poniżej:

karta zgłoszenia konkurs KOSMICZNE NICIPobierz

O sposobie rozstrzygnięcia konkursu zdecyduje jury w składzie 5 osób, specjalistów w zakresie sztuk wizualnych w tym przedstawiciele Organizatora. Prace zostaną poddane ocenie przez jury wedle kryteriów wartości artystycznej. Najlepsza praca otrzyma nagrodę w postaci artbooka „Listy Minotaura do zakażonych” autorstwa Andrzeja Bednarczyka wraz z dedykacją dla zwycięzcy („nagroda”). Artbook „Listy Minotaura do zakażonych” jest przygotowany w rozszerzonej rzeczywistości (www.listyminotaura.com).

Źródło: Galeria Tarasina

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze