baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Konkurs na najlepszą magisterkę o Wielkopolsce!

Napisałeś ciekawą pracę magisterską o turystyce w Wielkopolsce? Urząd marszałkowski województwa wielkopolskiego zachęca do zgłoszenia jej w VIII edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki.

Województwo wielkopolskie może się poszczycić dobrze rozwiniętym szkolnictwem wyższym przygotowującym kadry dla turystyki. Osoby uczące się na poziomie studiów magisterskich w swoich pracach końcowych wybierają często tematy związane z Wielkopolską. Aby wykorzystać potencjał młodych kadr turystycznych, Zarząd Województwa Wielkopolskiego zorganizował VIII edycję Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki.

Celem inicjatywy jest uhonorowanie najzdolniejszych studentów, stymulowanie zainteresowania tematyką turystyki oraz pogłębianie wiedzy o turystyce w województwie wielkopolskim. Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich napisanych w języku polskim i obronionych w latach 2020 – 2023 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych położonych na terenie całego kraju. Do Konkursu kwalifikują się prace koncentrujące się na tematyce związanej przestrzennie z województwem wielkopolskim, które na egzaminie magisterskim ocenione zostały przynajmniej na ocenę dobrą.

Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe:

I miejsce             –    5.000 zł

II miejsce            –    3.000 zł

III miejsce          –    2.000 zł

Prace zgłaszać mogą autorzy prac samodzielnie oraz, za zgodą autorów, szkoły wyższe i promotorzy (każda szkoła wyższa może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac).

Prace, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do 7 sierpnia 2023 r. osobiście lub drogą pocztową na adres:

Departament Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
al. Niepodległości 34
61-714 Poznań

(Uwaga! Decyduje data wpływu do Urzędu Marszałkowskiego!)

Źródło: UMWW

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze