baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Konkurs na najlepszy głos Kalisza

Instytut Kaliski zaprasza do udziału w otwartym konkursie wokalnym „Rozśpiewany Kalisz”. Na laureatów czeka występ na żywo, 5 sierpnia, podczas plenerowego koncertu „Lato promieniami muzyki” pod basztą Dorotką. Dla najlepszego artysty przewidziana jest dodatkowo specjalna nagroda Grand prix.

-Piosenki mogą być i bardzo stare i bardzo nowoczesne, jest pełna dowolność. Jeśli ktoś chce zagrać na gitarze i nam zaśpiewać to też oczywiście można. Kapela też wchodzi w grę – zapraszają organizatorzy.

Konkurs odbędzie się w 4 grupach wiekowych:

  • dzieci z klas 0-III
  • dzieci z klas IV-VIII
  • młodzież ze szkół ponadpodstawowych
  • dorośli

Chętni mogą zgłaszać się do 28 lipca, wystarczy wypełnić internetowy formularz. Wybrane osoby zostaną zaproszone do występu przed jury w castingu, który odbędzie się 31 lipca. Należy przygotować jeden utwór konkursowy.

Plebiscyt odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Kalisza 2023. Formularz oraz regulamin konkursu znajdują się tutaj.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze