Konkurs na stypendia twórcze

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu rozpoczęło nabór wniosków w konkursie o stypendia twórcze i z zakresu upowszechniania kultury na 2022 rok.

Do 20 sierpnia trwa nabór wniosków w ramach konkursu na stypendia twórcze i stypendia z zakresu upowszechniania kultury na 2022 rok. O wsparcie mogą ubiegać się osoby zajmujące się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami. Stypendium w wysokości 3 500 zł brutto miesięcznie jest przyznawane na realizację określonego projektu, w takich dziedzinach jak: literatura, sztuki wizualne, muzyka, taniec, teatr, film, opieka nad zabytkami, twórczość ludowa, a także animacja i edukacja kulturalna, zarządzanie kulturą i wspieranie rozwoju kadr kultury.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu, wraz z regulaminem i instrukcjami dotyczącymi wypełnienia wniosku są dostępne na stronie ministerstwa.

Na zdjęciu Galeria Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu. Fot. Jakub Seydak; Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter