baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Konkurs plastyczny „Wolność bez nałogów”

Już po raz 23. Miasto Kalisz i Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Plastycznym „Wolność bez nałogów”.

Już po raz 23. Miasto Kalisz i Młodzieżowy Dom Kultury wspólnie z partnerami: Miejską Komendą Policji w Kaliszu i Galerią SZATNIA MDK zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Konkursie Plastycznym „Wolność bez nałogów”.

MDK tradycyjnie zachęca dzieci do wykonania pracy promującej zdrowy styl życia, a młodzież do wykonania plakatu zachęcającego do zachowań wolnych od uzależnień – tych tradycyjnych od tytoniu, alkoholu, narkotyków, ale także behawioralnych: od Internetu, zakupów, gier komputerowych, hazardu, urządzeń elektronicznych czy wreszcie od mediów społecznościowych.

Na prace MDK czeka do 7 listopada 2023 r. w MDK przy ul. Teatralnej 3. Można je dostarczyć osobiście lub przesłać. Uroczyste podsumowanie Konkursu i otwarcie wystawy z udziałem laureatów planowane jest na 13 grudnia w Galerii SZATNIA MDK.

Szczegóły w REGULAMINIE i w zakładce KONKURSY na stronie placówki: www.mdk.kalisz.pl.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze