Konkurs „Polscy medycy w świecie”

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i Departament Edukacji zapraszają do udziału w konkursie zorganizowanym w celu uhonorowania działalności polskich medyków. Tegoroczna edycja konkursu pod hasłem “Polscy medycy w świecie” niesie szczególne wyrazy uznania dla przedstawicieli służby zdrowia - lekarzy, pielęgniarek, sanitariuszy, ratowników medycznych i całej załogi, która w dobie pandemii codziennie naraża swoje życie i niesie pomoc w walce z koronawirusem.

Celem wspomnianego konkursu jest zaprezentowanie wybitnych Polaków znanych w świecie z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej. Organizatorzy chcą również przedstawić sylwetki polskich odkrywców, naukowców, pionierów nowatorskich badań, wynalazców nowoczesnych metod leczenia i innowacyjnych zabiegów medycznych. Polska jest krajem posiadającym wielu wybitnych i utalentowanych ludzi, dlatego ważne jest rozgłaśnianie sukcesów i osiągnięć naszych rodaków, dających powód do dumy i godnie reprezentujących Ojczyznę.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z wielkopolskich przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Prace mogą być wykonane dowolną techniką plastyczną, a pod uwagę przy ocenianiu brane będzie zaangażowanie, kreatywność, wrażliwość estetyczna, samodzielność i umiejętność wyszukiwania informacji celem przedstawienia tematu pracy. 

Termin składania prac konkursowych upływa 10 kwietnia 2021r. natomiast rozstrzygnięcie nastąpi 23 kwietnia 2021r. podczas XXV Targów Edukacyjnych.

UMWW informuje, iż szczegóły i więcej informacji o konkursie można uzyskać pod adresem:

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Departament Edukacji i Nauki

Al. Niepodległości 34

61-714 Poznań

tel. (61) 626  65 70

e-mail: edukacja@umww.p

 

Fot.: Pixabay

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter