baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

„Kopernik” wśród laureatów konkursu „Szkoła Promująca Aktywny Styl Życia”

Szkolny Związek Sportowy Wielkopolska przeprowadził konkurs w trzech kategoriach, obejmował on ocenę działalności sportowej w wielu aspektach m.in udział w międzyszkolnym współzawodnictwie sportowym, organizację imprez okolicznościowych, organizację szkoleń dla młodzieży i udział w programach sportowych, promocję wychowania fizycznego w szkole i szkolenia nauczycieli.

Dnia 16 listopada odbyła się impreza podsumowująca w Szkole Podstawowej nr 8 w Kaliszu na którą byli zaproszeni przedstawiciele zwycięskich szkół wraz z delegacją uczniowską z całego województwa wielopolskiego. „Kopernika” reprezentowała p. Dyrektor Anna Narewska, nauczycielki wychowania fizycznego Monika Baran – Bodylska oraz Anna Michalska wraz uczniami biorącymi udział w zawodach sportowych. III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu uplasowało się na trzecim miejscu za Zespołem Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie oraz Zespołem Szkół Ekonomicznych w Gnieźnie.

Szkoła wywalczyła nagrodę w wysokości 2000 zł na zakup sprzętu sportowego oraz organizację eventu sportowego.

Źródło: III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze