reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Korzystaj z przywilejów proponowanych przez Twoje miasto

Posiadacze Kaliskiej Karty Mieszkańca mogą korzystać ze zniżek, rabatów, ulg i przywilejów, realizowanych przez Miasto Kalisz oraz oferowanych przez partnerów przystępujących do programu. Posiadanie aktywnej karty będzie uprawniało mieszkańców do bezpłatnego korzystania z komunikacji miejskiej.

Program „Kaliska Karta Mieszkańca” adresowany jest do wszystkich mieszkańców Miasta Kalisza, rozliczających się z podatku dochodowego od osób fizycznych w I Urzędzie Skarbowym w Kaliszu, bez względu na to, czy osiągają dochód czy nie. Równocześnie funkcjonuje także Kaliska Karta Senior oraz Kaliska Karta Rodzina 3+.

Miasto Kalisz pozyskało do tej pory 76 partnerów, którzy oferują zniżki dla posiadaczy kaliskich kart. Użytkownik, który chce skorzystać z ulg, zobowiązany jest do jej okazania.

Wniosek o wydanie Karty można otrzymać i złożyć w punkcie obsługi klienta Kaliskich Linii Autobusowych w Kaliszu, ul. Podmiejska 2a (Dworzec Autobusowy), w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Kalisza ul. Kościuszki 1a oraz pobrać z załącznika na stronie www.kalisz.pl – https://www.kalisz.pl/kaliska-karta-mieszkanca(Nowe okno).

Tylko w tym roku zostało wydanych 1184 Kaliskich Kart Mieszkańca, które aktywne są na czas określony. Termin ważności upływa 30 września roku następującego po kolejnym roku podatkowym. Warto pamiętać zatem o ponownej aktywacji karty.

Karta wydawana jest bezpłatnie, jedynie w przypadku wydania duplikatu karty pobiera się opłatę w wysokości 9,21 zł. Kaliska Karta Mieszkańca wydawana jest w punkcie obsługi klienta Kaliskich Linii Autobusowych w Kaliszu, przy ul. Podmiejska 2a (Dworzec Autobusowy) w godzinach pracy punktu. Wnioskodawca otrzyma kartę w ciągu 30 dni od daty złożenia kompletnego wniosku, którą należy odebrać osobiście i pokwitować jej odbiór.

Więcej szczegółowych informacji na stronie https://www.kalisz.pl/kaliska-karta-mieszkanca(Nowe okno).
Złożenie wniosku elektronicznie: https://kalisz.informica.pl/(Nowe okno)(Link do innej strony).

źródło: um

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie NOWE_FIO_zestawienie_1_KOLOR-1280x186.jpg

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze