reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

KPR Szczypiorno Kalisz zwycięzcą II turnieju ligowego!

Zapierało dech w piersiach, emocje sięgały zenitu, a kibice trzymali oddech wstrzymując na ostatnią chwilę. II turniej ligowy, który odbył się 10 listopada br. w Nowych Skalmierzycach, był prawdziwym widowiskiem dla zawodników i kibiców. Niepokonana drużyna, KPR Szczypiorno Kalisz rocznik 2011, podbiła serca fanów, zdobywając pierwsze miejsce i potwierdzając swoją niekwestionowaną dominację na boisku.

Dynamiczne zwycięstwa w trzech meczach

Utalentowani młodzi gracze z impetem stawili czoła trzem rywalom, prezentując nie tylko pełen profesjonalizm, ale także niezwykłe umiejętności. W pierwszym starciu z SSRiR Start SP3 Konin, KPR Szczypiorno Kalisz zaprezentowała klasę, triumfując zdecydowanie 19:11. To był doskonały start, który zapowiadał niesamowite emocje i kolejne zwycięstwa.

W drugim pojedynku przeciwko UKS Szczypiorniak Ostrów Wielkopolski, młodzi piłkarze utrzymali napięcie do ostatnich chwil, zwyciężając 16:13. To było starcie, które poruszało serca wszystkich obecnych. Walka była zacięta, ale to dzięki niezawodnej obronie zawodnicy KPR Szczypiorno Kalisz odnieśli zasłużone zwycięstwo!

Ostatnie spotkanie z MKS Real-Astromal Leszno II było prawdziwym popisem umiejętności, zakończonym przekonującym triumfem 13:5. To zwycięstwo potwierdziło nie tylko dominację, ale także determinację drużyny KPR Szczypiorno Kalisz.

Tabela zasadnicza gr. 4 Wielkopolskiej Ligi Dzieci Chłopców

Klasyfikacja Końcowa i Sukces KPR Szczypiorno Kalisz

Po zakończeniu turnieju klasyfikacja końcowa była jednoznaczna – KPR Szczypiorno Kalisz na szczycie, potwierdzając swoją wyjątkową jakość. UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp. zajął zaszczytne drugie miejsce, a na trzecim uplasował się MKS Real-Astromal Leszno II. SSRiR Start SP3 Konin zakończyło zmagania na czwartym miejscu.

Zestawienie strzelców i indywidualne sukcesy

Warto również wspomnieć o imponujących osiągnięciach indywidualnych. Zestawienie najlepszych strzelców prezentuje się następująco: Tymoteusz Nowak z MKS Real-Astromal Leszno II zdobył imponujące 14 bramek. Oleg Salzman z SSRiR Start SP3 Konin, który wpisał się na listę strzelców aż 15 razy. Adam Guździoł reprezentujący UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp. zdobywajął 14 bramek. Jan Cieślak z drużyny KPR Szczypiorno Kalisz zdobył 11 bramek.

Zestawienie strzelców i indywidualne sukcesy

To zwycięstwo to zaledwie początek drogi utalentowanych młodych piłkarzy ku sukcesowi. Dzięki nieustającej determinacji, profesjonalnemu podejściu trenerów i nieocenionemu wsparciu rodziców, kaliska drużyna ma wszystko, by osiągnąć jeszcze większe cele.

Źródło: KPR Szczypiorno Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze