Kradzież na stacji paliw

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w marcu na stacji paliw. Wszystkie osoby rozpoznające mężczyznę, którego wizerunek publikujemy proszone są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie.

Kaliscy policjanci prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży do której doszło 23 marca na jednej ze stacji paliw przy ul. Al. Wojska Polskiego w Kaliszu. Nieznany sprawca z terenu stacji paliw ukradł agregat gaśniczy. W ramach prowadzonego postępowania, policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby rozpoznające mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje na jego temat, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie – asp. Małgorzatą Janiak z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, pod numerami telefonów 47 77 51 305, 47 77 51 364 (sekretariat wydziału) lub całodobowo pod nr 47 77 51 900. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.


Źródło: KMP

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter