Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Krok od awansu do finału Akademickich Mistrzostw Polski

W rozgrywanym w Łodzi turnieju eliminacyjnym biorą udział reprezentacje 24. uczelni. Jedna wygrana dzieli kaliszan od uzyskania przepustki do finału Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym mężczyzn.

Najpierw reprezentacja Akademii Kaliskiej rywalizowała w swojej grupie z Politechniką Warszawską. Michał i Piotr Matuszewski oraz Wiktor Przybylski pewnie wygrali dwa mecze i mogli przygotowywać się do kolejnego pojedynku – tym razem z Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technicznym w Szczecinie.

Tę rywalizację kaliszanie również rozstrzygnęli na swoją korzyść – w stosunku 2-0. W deblu bracia Matuszewscy ograli parę Kosiński-Lalek 6/4,6/3 a następnie Piotr Matuszewski wygrał z Kacprem Lalkiem 6/2 6/2. A to oznacza, że tylko jeden wygrany pojedynek dzieli kaliszan od awansu do turnieju finałowego, który odbędzie się w dniach 7-10 czerwca w Gdańsku.

Mecz 1/8 przedstawiciele Akademii Kaliskiej rozegrają dziś o godz. 11. Ćwierćfinały zaplanowano z kolei na godz. 17.

Źródło: Akademia Kaliska


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze