Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

KRUK GYM z sukcesami w oktagonie i na ringu!

W miniony weekend zawodnicy „Kaliskiego Centrum Sportowego KRUK GYM” startowali w oktagonie i na ringu osiągając sukcesy oraz gwarantowane doświadczenie.

W piątek w Kępnie odbyła się gala MMA-SOLO Combat Federation4, na której walczył Maksymilian Bartoszewicki. Stoczył on walkę w karcie głównej z doświadczonym zapaśnikiem i grapplerem Sebastianem Mazanem z klubu GOLD TEAM-BEBSON Bielawa. Pojedynek trwał bardzo krótko. Po doskonałej akcji w 20 sekundzie 1 rundy Maksymilian poddał rywala gilotyną na stojąco! Kaliski zawodnik został również wyróżniony przez federację SCF bonusem za doskonałą, efektowną, bardzo trudną technikę kończącą walkę przed czasem. Od teraz Maks, dzierży „buławę lidera” najszybszego skończenia rywala duszeniem tą techniką na zawodowej gali MMA w Polsce, a może i w Europie.

Po piątkowych pozytywnych emocjach na gali MMA, team K.C.S. KRUK GYM udał się do Środy Wielkopolskiej na kolejną edycję  ligi muaythai „KNOCKOUT ART – 2023”. W gronie około 180 zawodniczek i zawodników z całej Polski z kaliskiego klubu wzięło udział sześciu sportowców. Swoje walki wygrali Wiktor, Dima i Adam. Cała trójka zdecydowanie tryumfowała, a sędziowie nie mieli problemu z wytypowaniem wygranych. Magda, Maciek i Mateusz przegrali swoje pojedynki minimalnie decyzjami sędziowskimi na punkty.

Kaliski klub reprezentowali Magdalen Kaźmierczak seniorka -63,5kg, Maksymilian Bartoszewicki senior-66kg mma, Maciej Ptak dzieci starsze-45kg, Dimitrij Kyzenko senior-91kg, Wiktor Ciesielski junior-71kg, Mateusz Kaźmierczak dzieci starsze-58 kg, Adam Borowski junior-71kg oraz trenerzy Aleksander Kruk, Maciej Kaczmarek i Sajmon Frelicki.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze