baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Kryminalni zabezpieczyli ponad 2 kg narkotyków i zatrzymali 25-latka

Sąd Rejonowy w Lesznie aresztował wczoraj na 3 miesiące 25-letniego mężczyznę. W jego mieszkaniu leszczyńscy kryminalni zabezpieczyli ponad 2 kg narkotyków oraz kilogram nieznanej substancji w formie kryształu. Teraz mieszkańcowi Leszna grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

W niedzielę, 3 września br. kryminalni Komendy Miejskiej w Lesznie na podstawie własnych ustaleń zatrzymali 25-latka z Leszna. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków.

Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez 25-latka policjanci znaleźli ponad dwa kilogramy narkotyków, w tym ponad kilogram amfetaminy, kilogram marihuany oraz blisko 100 g haszyszu. Mundurowi ujawnili także ponad kilogram nieznanej substancji w formie kryształu. Ujawnione środki zostały zabezpieczone i zostaną zbadane przez biegłego.

Wczoraj, 4 września br. mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot.: arch.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze