Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Krzysztof Nosal ponownie wybrany

W Szkole Podstawowej w Mycielinie odbył się V Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Uczestniczyli w nim delegaci z całego powiatu kaliskiego. Delegaci kolejni raz wybrali Krzysztofa Nosala na Prezesa Zarządu.

Zjazd rozpoczął się od uroczystego otwarcia przez druha Krzysztofa Nosala. Wprowadzono także sztandar Oddziału Powiatowego Związku OSP RP Ziemi Kaliskiej i odegrano hymn „Rycerze Floriana”. Wspomniano także o tych, którzy w kadencji 2016-2021 odeszli na wieczną wartę. 

„Uważam, że w minionych latach, staraliśmy się służyć jednostkom, bo przecież Związek powstał by służyć Ochotniczym Strażom Pożarnym i koordynować ich działania. Chcę bardzo podziękować wszystkim druhom za działalność w minionym okresie sprawozdawczym, bo Wasza pomoc była nieoceniona. Tak naprawdę trudno sobie wyobrazić zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego powiatu i organizację różnych wydarzeń bez udziału Ochotniczych Straży Pożarnych”.

– powiedział Krzysztof Nosal

Na uroczystości dokonano także wręczenia odznaczeń oraz wyróżnień druhów, którzy szczególnie zasłużyli się na rzecz pożarnictwa w regionie. Główną częścią imprezy było zatwierdzenie składu nowego Zarządu Oddziału Powiatowego oraz wybranie Komisji Rewizyjnej i delegatów na Zjazd Oddziału Wojewódzkiego. Prezesem Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kaliszu został ponownie Krzysztof Nosal.

„Chciałbym bardzo serdecznie pogratulować Prezesowi Zarządu oraz Członkom Prezydium i Członkom Zarządu. Z tego miejsca, chciałbym również podziękować wszystkim druhom za ofiarną służbę i życzę, żeby Ochotnicze Straże Pożarne rozwijały się tak dynamicznie jak do tej pory albo nawet jeszcze bardziej”.

– wspomniał Krzysztof Grabowski, Wiceprezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze